29 386 023
    

Tenisa Treneri

Darja
Deņisova

dasha

Darja ir tenisa kluba Tennis 4fun dibinātāja un galvenā tenisa trenere.

Jaunībā Darja aktīvi nodarbojās ar tenisu, divas reizes aizstāvēja Latvijas godu Eiropas čempionātā (U14 un U16 vecumgrupā) un spēlēja Latvijas junioru  izlasē. 

Augstākā pozīcija Tennis Europe reitingā - 183.

2014. gadā Darja saprata, ka arī turpmāk vēlas saistīt savu dzīvi ar tenisu, un izveidoja tenisa  klubu Tennis 4fun. 

Darja ar prieku vada bērnu un pieaugušo grupu nodarbības, organizē saviem audzēkņiem  dažādus pasākumus - turnīrus, nometnes u.c.

 

Grigorijs
Orlovs

griwa

Grigorijs ir 2006. gada Latvijas Republikas U14 vecumgrupas čempions vienspēlēs, vairākkārtējs LTS sacensību uzvarētājs, Tennis Europe turnīru dalībnieks (augstākā pozīcija reitingā - 300).

Grigorijs ir bijis izcils sparinga partneris tādām profesionālām sportistēm kā Jeļenai Ostapenko un Darjai Semenistajai.

Grigorijs tenisa treniņos labprāt dalās pieredzē ar  jaunajiem sportistiem.  Viņš vada gan individuālas, gan grupu nodarbības. 

Grigorijam ir svarīgi, lai viņa nodarbības vienmēr noris jautrā un pozitīvā atmosfērā.

Oļegs
Kislovs

olegs

Teniss vienmēr ir bijis Oļega mīļākais sporta veids, ar kuru viņš aktīvi nodarbojās jau jaunībā. 

Pēc dvīņu piedzimšanas Oļegs saprata, ka vēlas kļūt par tenisa treneri, lai pats varētu mācīt saviem bērniem spēlēt tenisu. 

Oļegs pētīja dažādas apmācības metodes, meklēja sev piemērotāko variantu un galu galā sasniedza savu mērķi -  meitas veiksmīgi ir apguvušas tenisa tehniku un piedalās sacensībās.

Oļegam patīk vadīt bērnu nodarbības, ar lielu prieku viņš ievieš treniņos jaunus vingrinājumus, pielieto spēļu metodi, kā arī nodarbojas ar amatieru grupām un vada privātas nodarbības amatieriem-iesācējiem.

Artūrs
Kuļibaba

kulibaba

Artūrs ir LSPA students, daudzkārtējs LTS turnīru uzvarētājs, Latvijas izlases spēlētājs, TOP 300 Tennis Europe un augstākā vieta ATP reitingā -1800 .

Artūram ir ļoti bagāta tenisa pieredze. Viņš bijis Ernesta Gulbja sparinga partneris, kā arī  oficiālais sparinga partneris Fed Cup turnīrā.

Janunībā Artūrs trenējās kopā ar tādām tenisa zvaigznēm kā Daniils Medvedevs (Daniil Medvedev), Dominiks Tīms (Dominic Thiem), Holgers Rūne (Holger Rune), Lorenco Museti (Lorenzo Musseti), Sebastians Korda (Sebastian Korda), Sebastians Bāezs (Sebastian Baez) un Džeks Dreipers (Jack Draper).

Tagad Artūrs ir beidzis savu profesionālo karjeru un ķēries pie trenera darba . 

Jānis
Hahelis

edgars grigorjevs

Jānim ir Rīgas Stradiņas Universitātes bakalaura grāds veselības sportā.

Jānis strāda ar jauniešu grupām, attīsta fizisko sagatavotību, uzlabo spēka, ātruma, reakcijas radītājus.

Jānim svarīgs katra audzēkņa progress, tāpēc katram spēlētājam viņš piemēro individuālo slodzi un mērķtiecīgi sasniedza rezultātus.

Valērija
Dmitrijeva

edgars grigorjevs

Valērijai ir vairāk kā 15 gadu pieredze tenisa trenera darba dažādos klubos.

Valērija ir pedantiska trenere vislabākajā nozīmē. Savos treniņos vienmēr cenšās netikai iemācīt tenisu, bet arī iedvesmot un motivēt audzēkņus.

Valērija vada gan bērnu grupu nodarbības, gan privātās nodarbības pieaugušajiem - iesācējiem.